tehnician sisteme securitate

CONSAL SECURITY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Studii medii cu profil tehnic/electric / atestat ARTS
-Experienta minim 3 ani in punerea in functiune a sistemelor de securitate
-Mod riguros de organizare
-Perseverenta, tenacitate si abilitati de a conduce o echipa
-Abilitati tehnice excelente
-Permis conducere cat. B
-Disponibilitate program prelungit
- Disponibilitate deplasari
-Seriozitate, loialitate
-Persoana dinamica, entuziasta
-Spirit de echipa
-Rezistenta la stres
-Abilitati de comunicare si de prezentare
-Gandire analitica

CERINTE

- Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor
- Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare ANTIEFRACTIE, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la INCENDIU, audio si videointerfonie, automatizari )
- Programarea sistemelor de securitate instalate
- Instruirea personalului desemnat de catre beneficiar
- Activitati de service in garantie si post garantie
- Primeste cereri de oferta de la client;
- Realizeaza si trimite oferte generale si pe produs;
- Incheierea contractelor cu clientii CONSAL SECURITY;
- Monitorizarea si coordonarea derularii contractelor CONSAL SECURITY;
- Urmareste derularea ofertelor si comenzilor catre clienti;
- Ofera support de marketing clientilor;
- Verifica sesizarile clientilor si propune solutii si masuri pentru rezolvare;
- Raspunde de incasarea contravalorii produselor / serviciilor livrate catre clientii sai;
- Urmareste concurenta si strange informatii de pe piata;
- Participa la inventariere;
- Cunoaste si respecta regulamentul si proceduriile din firma,
- Colaboreaza cu toate departamentele din firma

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Carte de munca

Consal Security este o companie romaneasca specializata in furnizarea de solutii integrate catre companii: solutii antiefractie, solutii antiincendiu, solutii control acces, sisteme de televiziune cu circuit inchis, automatizari, cablare structurata, infrastructura de date si semnalizare, supraveghere video