Tehnician sisteme de securitate - ref IF

UTI RETAIL SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- punere in functiune/programare/reglaje sisteme de securitate de complexitate medie si ridicata
- participa la efectuarea probelor finale la punerea in functiune si la predarea lucrarilor catre beneficiari
- executarea la timp si de calitate a lucrarilor de service si la termenele contractuale prevazute in conditii de deplina siguranta
- instruire personal utilizator

CERINTE

- studii tehnice medii (electrotehnice/electronica/ automatica)
- experienta in instalari curenti slabi minim 1 an
- cunostinte operare PC - Microsoft Office (Word, Excel)
- cunostinte avansate despre sistemele de efractie,incendiu si control acces
- cunostinte de baza despre retele de date (cablu/fibra optica/radio)
- cunostinte de baza despre sisteme de actionari electrice (bariere, porti)
-cunostinte de baza despre sisteme de TVCI

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Mediu de lucru placut
Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale
Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante
Tratament corect si sanse egale

UTI RETAIL SOLUTIONS este o companie specializata in furnizarea de echipamente si solutii pentru securitatea spatiilor comerciale si a fondului de marfa.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro