tehnician sisteme de securitate

PYTHON SECURITY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Electricieni. Montaj sisteme de securitate,supraveghere video, interfoane, videointerfoane, centrale telefonice, retele de calculatoare etc.
Montarea echipamentelor cf specificatiilor proiectantului sau prospectelor care insotesc echipamentele
Executarea tubulaturii si a traseelor de montaj pentru cabluri
Conexiunea echipamentelor
Programare
Verificarea executiei operatiilor de montaj
Punerea in functiune a echipamentelor

CERINTE

Absolvent scoala profesionala / studii medii tehnice, specializarea: electrician, electromecanic, electronist, telecomunicatii
Experienta intr-un post similar de minim 1 an de zile (avantaj).
Abilitati de lucru cu instalatii electrice.
Persoana serioasa, responsabila.
Permis de conducere categoria B.
Disponibilitate la deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

Salariu si prime in functie de realizari. Mediu de lucru placut. Oportunitati de promovare

Societate specializata in instalarea intretinerea si proiectarea sistemelor complexe de securitate