Tehnician sisteme de securitate

opTIMUM pROD iMPORT srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tehnician.
1) Executare lucrarilor conform proiectelor sistemelor (cablare, montaj echipamente, punere in functiune).
2) Executarea operatiilor de intretinere si service conform planificarii obiectivelor si solicitarilor beneficiarilor.

CERINTE

1) Studii tehnice medii de profil electric / electronic / telecomunicatii / IT.
2) Abilitati si aptitudini in manipularea sculelor electrice de mana (masini de gaurit, susrbelnite electrice ....etc )
3) Capacitatea de a invata tipurile de echipamente si principiile de executare a lucrarilor.
4) Discretie, responsabilitate, discernamant, capacitate de comunicare, seriozitate.
5) Permis de conducere (recomandabil)
6) Disponibilitate pentru deplasari in teritoriu.

BENEFICII OFERITE

- Sprijin pentru obtinerea atestatului de tehnician pentru sisteme de securitate (curs de formare profesionala)
- Posibilitati de promovare in cadrul firmei in functie de aptitudini si rezultate.
- salariu atractiv
- tichete de masa conform legislatiei in vigoare
- Asigurarea echipamentului de lucru si de protectie.
- Asigurarea conditiilor de lucru la deplasari in tara (cazare, transport, diurna)

DESCRIEREA FIRMEI

Tehnica de securitate