Tehnician sisteme de securitate

ALPHA CORPORATION INNOVATIVE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cablarea, instalarea, conectarea, punerea in functiune si programarea pentru sistemele de supraveghere video, alarmare efractie, control acces, detectie incendiu, interfonie si videointerfonie, conform proiectului tehnic;
- realizarea lucrarilor de instalare, punere in functiune, intretinere si service a sistemelor electrice de joasa tensiune, securitate, audio-video, IT&C;
- intocmirea documentatiei necesare fiecarei interventii (fisa de interventie, proces verbal de instalare, de predare-primire etc.).

CERINTE

- studii medii/ superioare de profil electrica, electronica, electrotehnica, automatizari;
- experienta minima de 2 ani in domeniul sistemelor de securitate si a instalatiilor electrice de joasa tensiune;
- experienta in lucrari de retelistica: cablare curenti slabi, conectare echipamente, cablare structurata constituie un avantaj;
- absolvent curs de formare profesionala - Tehnician Sisteme Securitate in cadrul ARTS (obligatoriu);
- disponibilitate pentru munca pe teren si program prelungit cand este nevoie;
- permis conducere cat. B;
- apt pentru lucrul la inaltime;
- cunostinte limba engleza - nivel mediu;
- mod riguros de organizare, disciplina muncii;
- seriozitate, punctualitate, loialitate, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- oferta salariala motivanta;
- abonament servicii medicale la clinica Sanador;
- telefon mobil;
- laptop;
- program flexibil.