Tehnician sisteme de securitate

TERA PIXEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- colaboreaza indeaproape cu departamentul tehnic
- instalarea, intretinerea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu);
- realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica
- realizarea cablarii structurate / retele de date;
- acordarea de suport tehnic catre beneficiari;
- asigurarea serviciilor de mentenanta si service

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba cunostinte tehnice in domeniul sistemelor de securitate, capacitatea de buna organizare si munca in echipa, comunicare si flexibilitate, capacitatea de a respecta termene limita.
- permisul de conducere cat. B
- cunostinte IT si cablare structurata
- studii medii / superioare

BENEFICII OFERITE

- mediu prietenos
- salariu avantajos renegociabil in functie de performante
- bonuri de masa
- telefon mobil
- laptop

Tera Pixel SRL este o companie cu personal inalt calificat ce activeaza in domenii ca: Securitate, Home Automation & BMS, Retele de date si telecomunicatii, Hotspot internet, Panouri solare si turbine eoliene, Iluminat, Actionari electrice. Compania desfasoara activitati de implementare solutii, service & mentenanta, proiectare si consultanta atat pe teritoriul Romaniei dar si in afara acesteia.

Lucram cu produse si echipamente de varf ce necesita o inalta calificare.

Motto-ul companiei noastre: "Avem solutii pentru ideile dumneavoastra!"