Tehnician sisteme de detec¿ie, supraveghere video ¿i monitorizare

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucr¿ri de instala¿ii ¿i montaj pentru:
Sisteme de alarm¿ ¿i detec¿ie efrac¿ie
Sisteme de control acces
Sisteme CCTV - televiziune cu circuit închis
Sisteme antiincendiu
Sisteme de management al securit¿¿ii
Sisteme de videointerfonie, comunica¿ii, sonorizare
Automatizari (pentru cl¿diri reziden¿iale ¿i birouri)
Punere in func¿iune, Instruire, Mentenan¿¿
Proiecte de curen¿i slabi pt. caldiri-inginerie civil¿

CERINTE

Studii tehnice cu diploma
Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani
Mod riguros de organizare
Perseverenta si tenacitate
Abilitati tehnice excelente
Carnet de conducere B
Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu pe masura efortului depus
Carte de munca
Telefon mobil, eventual autoturism de serviciu
Conditii de lucru moderne, sediu central al biroului (Piata Romana)
Echipa profesionista, atmosfera de lucru excelenta

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.