Tehnician Sisteme de Alarma

SC BRONIC SECURITY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalarea, programarea si depanarea sistemelor antiefractie.

CERINTE

- Experienta in instalarea, programarea si depanarea sistemelor de alarma, CCTV, dispecerate, comunicatoare.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

S.C. BRONIC SECURITY S.R.L. este societate cu raspundere limitata avand un capital social de 500.000.000 lei.

Companiei BRONIC SECURITY i-a fost eliberata certificarea privind asigurarea Sistemului de Management al Calitatii conform standardului de referinta SR EN ISO 9001:2000. Astfel dorim sa oferim o noua garantie clientilor nostri ca vom continua sa le oferim servicii de securitate de cea mai înalta calitate

Conform Legii 333/2003, a Normelor Metodologice 25.06.2004 si a H.G. nr. 1010/25.06.2004 SC BRONIC SECURITY SRL a obtinut Licentele de Functionare nr.0064/P din 23.12..2004 si nr. 0081/T din 03.02..2005, eliberata de Inspectoratul General al Politiei Romane. Licentele au fost eliberate in urma verificarilor amanuntite, de catre organele competente. Societatea dispune de dispecerat GSM, autorizat de catre Inspectoratul General al Politiei Romane.

BRONIC SECURITY este membru fondator al PATRONATULUI SOCIETATILOR DE SECURITATE, fiind printre primele societati din Romania care a pus bazele unor servicii de calitate ridicata executate cu personal pregatit atat teoretic, cat si practic. Protejarea propriilor angajati conform legislatiei in vigoare duce la executarea activitatilor de protectie cu grad mare de siguranta. Societatea este beneficiara unei polite de asigurare conform contractului incheiat cu ASIROM