TEHNICIAN SERVICII UTILITATI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.mediamarket.ro

Puteti vizualiza AGENDA POSTURILOR disponibile accesand (click pe link):

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
*Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Citirea periodica a contoarelor de utilitati (70 clienti);
- Intocmirea proceselor verbale si inaintarea lor catre Serviciul Economic;
- Completarea contractelor de furnizare utilitati;
- Introducerea facturilor contractelor de investitii si urmarirea contractelor de investitii;
- Intocmirea raportarilor lunare la consumuri de utilitati;
- Raportari lunare a stadiului investitiilor.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii medii sau superioare;
* Experienta in activitate nu este necesara;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office.

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, ordonat si organizat, muncitor si onest, meticulos, implicat in ceea ce intreprinde.

BENEFICII OFERITE

* Salariul NET lunar este de 1050 RON. In perioada de proba salariul fix este de 1050 RON.
* Dupa perioada de proba(la angajarea definitiva), salariul se negociaza.
* La angajare, se ofera asigurare de sanatate.
* Program de lucru L-V, 8.30-16.30.
* Exista reale posibilitati de promovare.
* Perioada de proba este de 1 luna.
* Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro