TEHNICIAN SERVICE UPS-uri

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura instalarea, service-ul si intretinerea UPS-urilor cu puteri cuprinse intre 500 VA si 300 KVA, la sediul din Bucuresti sau la locatiile clientilor din zona Muntenia-Dobrogea.
Asigura serviciul de permanenta pentru interventii de urgenta la apelurile clientilor (cate o saptamana pe luna, cu obligativitatea de a fi permanent apelabil pe telefonul mobil).
Asigura asistenta tehnica prin telefon si e-mail.

CERINTE

¿ Studii medii de specialitate in domeniul electronicii sau electrotehnicii (se accepta si studenti in ani terminali)
¿ Solide cunostinte de depanare echipamente electronice de putere (se va sustine un test teoretic si unul practic)
¿ Carnet de conducere categoria B
¿ Cunostinte medii de limba engleza - scris/citit (se va sustine un test de cunostinte)
¿ Cunostinte medii de operare PC - Windows, Office

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet atractiv:
- telefon mobil
- masina de serviciu in perioada de permanenta
- pachet salarial atractiv (salariu, bonuri de masa, bonus trimestrial, servicii medicale)
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un domeniu de virf al tehnicii si intr-un mediu profesionist de lucru.

Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, CCAS si OMCAS, cu o cifra de afaceri de 15 milioane EUR (2005) si peste 100 de angajati, GENESYS este una dintre cele mai importante companii romanesti care acopera toate domeniile de activitate din informatica si telecomunicatii. Detalii complete la www.genesys4s.ro.
Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.