Tehnician service stivuitoare Bacau si Bucuresti

S.C. VECTRA EUROLIFT SERVICE S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Se deplaseaza in locatiile clientilor pentru a remedia defectiunile sesizate. Electrostivuitoare (DC / AC), Motostivuitoare Diesel/GPL), Warehouse.
• Executa operatiuni de reparatii parte mecanica si electrica pentru toata gama echipamentelor de ridicat (stivuitoare, echipamente de depozit, etc)
• Identifica si remediaza defectiunile aparute utilizând software-ul si dispozitivele de diagnoza specifice.
• Intocmeste lista de piese de schimb pentru reparatii.
• Menține legatura si executa sarcinile atribuite de catre coordonatorul echipelor mobile, în conformitate cu instrucțiunile producătorului și a procedurilor interne stabilite.
• Operează utilaje de ridicat și transportat.

Doua posturi vacante:
- Bacau
- Bucuresti

CERINTE

• Candidatul ideal este capabil să execute operatiuni de reparatie si diagnosticare pentru toate tipurile de stivuitoare, cum ar fi; Electrostivuitoare (DC / AC), Motostivuitoare Diesel/GPL), Warehouse.
• Experiență minima de 2 ani în domeniul echipamentelor de ridicat.
• Bune cunostinte de mecanica, hidraulica, electrica si electronica.
• Cunostinte medii limba Engleza.
• Cunostinte medii operare PC.
• Abilitatea de a lucra sub proprie inițiativă.
• Permis de conducere, categoria B
• Abilitati excelente de gestionare a timpului.
• Seriozitate și corectitudine profesională; rigurozitate; punctualitate.
• Candidatii din alte industrii, cum ar fi; auto, agricultura, constructii, pot si vor fi luati în considerare.
- Disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- smartphone
- salariu atractiv
- auto full time

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor national NISSAN FORKLIFT si BALKANCAR RECORD