Tehnician Service Networking- PART TIME

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura depanare, configurare, instalare update-uri de firmware pe echipamente de comunicatii (switch-uri, routere, VoIP etc.)
Asigura asistenta tehnica pre-sales si post-sales.
Program 4-6 ore/zi

CERINTE

- Experienta relevanta intr-o activitate similara
- Absolvent al unui liceu/ curs de specializare de profil sau student in an terminal al Facultatii de Electronica si Telecomunicatii/ Automatica & Calculatoare
- Abilitati practice, capacitate de diagnosticare rapida a problemelor de functionare
- Constituie avantaj cursurile/ certificarile CCNA
- Carnet de conducere categoria B
- Cunostinte bune de utilizare PC
- Nivel bun al limbii engleze
- Capacitate de asimilare rapida de noi cunostinte.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial competitiv, precum si oportunitati de training si de dezvoltare a carierei pe termen lung.

Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, CCAS si OMCAS, cu o cifra de afaceri de 15 milioane EUR (2005) si peste 100 de angajati, GENESYS este una dintre cele mai importante companii romanesti care acopera toate domeniile de activitate din informatica si telecomunicatii. Detalii complete la www.genesys4s.ro.
Datorita activitatii sale in continua crestere, GENESYS isi dezvolta echipa cu noi profesionisti entuziasti si motivati.