Tehnician Service - montaj echipamente pentru service-uri auto; 2 posturi, Cod N TS

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nimble Consulting recruteaza pentru clientul sau, lider in comertul cu ridicata de echipamente service auto, porti industriale si de garaj, pavaje, echipamente de avertizare optica si sonora, Tehnician service - montaj echipamente pentru service-uri auto.

Executa lucrari de montaj si punere in functiune echipamente auto, porti industriale si de garaj;
Executa activitati specifice montajului si efectuarii de reparatii pentru echipamentele cu complexitate medie si crescuta - electrice, electronice, mecanice si hidraulice;
Executa lucrari de montaj si reparatii, care necesita lucrul la inaltime.

CERINTE

- Studii medii, tehnice;
- Experienta minim 2 ani;
- Cunostinte limba engleza - nivel minim;
- Persoana sociabila, comunicativa, perseverenta, organizata;
- Disponibilitate deplasare - minim 50% din timpul de lucru;
- Utilizare PC - nivel minim;
- Permis conducere.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesional;
- Formare profesionala specializata;
- Salariul motivant.

Nimble Consulting este o companie tanara,in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-administrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.

Puteti aplica si pe email:office@nimble.ro sau pe fax: 031/4027518 specificand codul jobului dorit.