Tehnician Service Imprimante

Sistec-SBsol

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Preluarea sesizarilor de la clienti
-Diagnosticarea corecta a defectiunilor echipamentului si repararea corespunzatoare a aparatului
-Asigurarea service-ului pentru echipamentele de birou – imprimante
-Executarea de operatiuni de instalare, mentenanta, depanare si verificare preventiva a echipamentelor

CERINTE

- studii medii
- experienta in domeniu minim 6 luni
- cunostinte de instalare, configurare si diagnosticare imprimante
- persoana organizata
- disponibilitate pentru lucru in mod sustinut
- spirit de echipa, dinamic, optimist, cu initiativa
- indemanare, analiza rapida a situatiilor, capacitate de decizie rapida, flexibilitate,orientare spre client.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Excelente oportunitati de dezvoltare (training initial si traininguri periodice, acces la resurse informationale);
- Oportunitatea de a se alatura unui mediu de lucru performant.

Infiintata in 1994, Sistec-SBsol este recunoscuta de clientii si partenerii sai pentru profesionalism, expertiza in afaceri si capacitatea de a transforma solutii IT si tehnologii in solutii cu valoare adaugata.

Avem o echipa de peste 300 de specialisti care reprezinta valorile companiei in toate serviciile si produsele pe care le oferim, dezvoltam, implementam. Aceste valori sunt orientarea catre client, incredere si curaj, spirit de echipa, respect, integritate si profesionalism si responsabilitate sociala.

OUR BUSINESS IS TO IMPROVE OTHER PEOPLE’S BUSINESS

Telul nostru este de a oferi companiilor solutii informatice complete care sa le asigure imbunatatirea competitivitatii si performantei, prin cresterea eficientei si productivitatii activitatii desfasurate. Solutiile propuse se bazeaza pe experienta indelungata a specialistilor nostri atat in afaceri cat si in domeniul IT.

Competente Sistec-SBsol

· solutii ERP/CRM/SFA
· dezvoltare software
· solutii infrastructura hardware
· servicii BPO

Pentru mai multe informatii va invitam sa accesati siteul www.sistec-sbsol.ro