TEHNICIAN SERVICE HORECA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

Ca ocupant al acestei pozitii veti fi responsabil cu:

- instalare, punere în functiune, reparare şi servisare proiecte de bar, bucătării profesionale, echipamente şi aparate profesionale din domeniul HoReCa (oriunde sunt cerute);

- punere în funcţiune, revizie, reparaţii aparate profesionale de preparat cafea şi nu numai;

- curăţarea, dezasamblarea, evaluarea, repararea aparatelor şi echipamentelor intrate în service/atelier;

- recepţionare echipamente în service şi controlul ieşirilor din service;

-testarea aparatelor la ieşirea din service;

- întocmirea periodică a stocurilor de aparate şi a pieselor de schimb;

CERINTE

- experienţă în activitatea de service sau pe segmente tehnice(echipamente de frig, echipamente electrice ( 380V), echipamente alimentate la gaz.);

- profesionalism în însuşirea cunoştinţelor tehnice;

- seriozitate, punctualitate, responsabilitate;

- disponibilitate la deplasări şi la program de lucru prelungit;

Constituie avantaj urmatoarele calificari: frigotehnist, electrician, sau automatist;

BENEFICII OFERITE

Se ofera: bonuri, masina de servici, telefon.