TEHNICIAN SERVICE HORECA

ALKA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este post executiv ce implica cunostinte si experienta in domeniul instalarii, servisarii, intretinerii si gestionarii expresoarelor de cafea;

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Studii in domeniul frigotehnoc - reprezinta un avantaj;
- experienta in instalare, servisare, intretinere si gestionare a expresoarelor de cafea
- cunostinte de servisare pe echipamente SAECO – constituie un avantaj
- cunostinte de frigotehnie
- mentenanta, montajul si lucrarile in garantie ale intregii game de aparate cafea de pe piata (sub contact cu ALKA)
- dezvoltarea unui portofoliu de clienti pentru lucrari post garantie ale intregii game de aparate
- dezvoltarea relatiilor cu clientii cheie din zona arondata
- persoana activa, orientata spre rezultate;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv si posibilitatea dezvoltarii profesionale.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator si distribuitor de produse alimentare.