TEHNICIAN SERVICE - ECHIPAMENTE HoReCa

Media Market Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII

* Asigura montajul pompelor ce alimenteaza cu detergent masinile profesionale de spalat vase/rufe din domeniul HoReCa;
* Ofera utilizatorilor indicatii pentru folosirea conforma a echipamentelor respective;
* Promoveaza gama de produse de curatenie in cadrul companiilor client;
* Ofera informatii despre noile produse din portofoliul comercializat de companie;
* Respectarea termenelor de finalizare a reparatiilor/adaptarilor echipamentelor.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii medii / superioare tehnice;
* Experienta minim 1 an depanare/service echipamente HoReCa (masini de spalat rufe/vase, etc.);
* Cunostinte PC – office, internet;
* Limba Engleza nivel mediu;
* Permis auto categoria B cu experienta.

Candidatul ideal trebuie o persoana cu bune abilitati de lucru in echipa, comunicativa, implicata, spirit tehnic dezvoltat, capabil de promoveze in paralel cu activitatea tehnica, produsele spre comercializare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar in perioada de proba de pana la 3 luni este 1500 RON;
- Se ofera auto, telefon, prime periodice in functie de rezultate;
- Programul de lucru este L-V, 9.00-17.30;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI COMERCIALIZARE PRODUSE PROFESIONALE DE CURATENIE.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal