TEHNICIAN SERVICE

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea utilajelor pentru livrarea care clienti

Receptia echipamentelor la client, punerea lor in functiune si instruirea operatorilor care vor lucra cu ele

Deplasarea la sediul clientului pentru intretinerea echipamentelor

Diagnosticarea si reparatiautilajelor agricole ale clientilor conform documentatiei fabricantului, utilizand numai piesele furnizate de IPSO

Intocmirea necesarului de piese pentru efectuarea reparatiilorsi transmiterea lor catre magaziile de piese

Participarea la targuri, expozitii, demonstratii

Intocmirea de documente administrative – rapoarte tehnice, formulare reparatii, formulare garantie, etc.

Participarea la formarile organizate de companie pentru dezvoltarea continua a competentelor profesionale

Respectarea instructiunilor si regulamentelor de lucru in vigoare in IPSO

CERINTE

Studii tehnicede specialitate (electromecanică, mecanicăagricolă, mecanicăindustrială)

Bune cunoştinţe de mecanică, electrică, electronică, hidraulică.

Experientă de minim 2 ani înrepararea utilajelor agricole sau de construcţii, echipamenteindustriale sau alte domenii conexe

Cunoştinţede bazăoperarePC (Word, Excel, Internet)

Cunostinţe de limba englezădomeniul tehnic – reprezintăavantaj

Permis de conducere categoria B

Abilitati de comunicare si orientare catre client

Seriozitate, responsabilitate, corectitudine, initiativa

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru modern si dinamic

Pachet salarial atractiv si si derularea activitatii profesionale intr’o societate care isi trateaza angajatii cu respect, corectitudine si echitate

Mijloacede lucru profesioniste, la standarde europene (autovehicul performant pentru deplasari profesionale, laptop, telefon portabil)

Posibilitatea unei cariere si dezvoltări profesionale

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.