Tehnician Service

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verifica echipamentul individual de protectie a muncii inainte de executarea fiecarei activitati care impune utilizarea acestuia;
Executa, intocmind documentele caracteristice:
- activitatea de receptie fizica a echipamentelor si masinilor;
- activitatea de verificare;
- activitatea de pregatire pentru livrare si livrare la client;
- interventii pentru intretinere/reparatii;
Depoziteaza/parcheaza echipamentele/utilajele in locurile si pozitiile prestabilite;
Respecta timpii de lucru, odihna, pauze tehnologice;
Executa operatiuni de mentenanta a infrastructurii, conform necesitatilor interne ale companiei;
Executa activitati de control de flux pentru echipamentele si masinile aflate la clienti;
Participa la traininguri.

CERINTE

Pentru clientul nostru, companie internationala activa pe piata utilajelor de constructii, cautam 3 Tehnicieni Service pentru Bucuresti, Iasi si Constanta.

Calificare de mecanic, electrician sau domenii similare;
Experienta de 3-5 ani ca tehnician service in domeniul utilajelor de constructii si al instalatiilor de ridicat: nacele, stivuitoare, compresoare, grupuri electrogene, pompe, automacarale;
Bune cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica;
Cunostinte de engleza (buna intelegere a manualului tehnic);
Carnet de conducere categoria B;
Pasiune pentru activitatea de service de utilaje;
Disponibilitate pentru deplasari in tara;
Considerate un plus:
autorizatie ISCIR RSVTI, autorizatie stivuitorist, aviz medical pentru lucru la inaltime.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Traininguri;
Telefon, masina de serviciu, decontare cheltuieli.

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.