Tehnician sau mecanic reparatii utilaje si echipamente

SC GRADINARIU IMPORT EXPORT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrari de reparatii ,intretinere si pregatire echipamente si atasamente noi si second hand;lucrari mecanice electrice,hidraulice,pneumatice.
Reparatii efectuate la client sau in atelier
Disponibilitate de a calatori 80 % din timp .

CERINTE

Pregatire profesionala solida si experienta in domeniul reparatiilor de utilaje de constructii,drumuri si salubritate .
Cunostinte bune de electrica,mecanica , hidraulica , pneuatica aplicate la utilaje de constructii si salubritate.
Responsabil si independent,persoana de incredere,confidenta firmei , foarte disciplinat !
Obisnuit cu lucrul in echipa si lucrul in teren
Calificare in meseriile de sudor sau stivuitorist-constituie avantaje
Carnet de sofer cu atestat profesionist si card tahograf - cat CE - constituie avantaj
Buna cunoastere a limbii engleze , cunostinte bune de lucru cu PC

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

Compania SC Gradinariu Import Export SRL este o companie romaneasca cu capital integral romanesc.
S-a infiintat in anul 1994 si activeaza in domeniul consultarii / vanzarii de utilaje pentru salubrizare si constructii – Divizia Utilaje, precum si comercializarea de recipiente pentru salubrizare, sisteme pentru produse petroliere, dotari pentru ateliere si tehnica de manipulare, depozitare si amenajari urbane- Divizia Eco Practic.