Tehnician Responsabil Administrare Garantii

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Printre responsabilitatileTehnicianulului Responsabil Administrare Garantii se numara:

- verificarea dosarelor de garantie primite de la colegii din tara (validitate, termen de expirare);
- comandarea de piese de schimb in functie de comenzile venite din tara;
- gestionarea pieselor uzate aflate in garantie;
- intocmirea de rapoarte periodice privind dosarele de garantie analizate.

CERINTE

- Studii superiore tehnice;
- Experienta in intretinerea de utilaje sau in constructii civile sau industriale este obligatorie;
- Experienta in domeniul agricol sau in lucrari publice reprezinta un avantaj;
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- Cunostinte PC: MS Office

Sa lucreze bine atat in echipa cat si individual
Simt organizatoric deosebit
Persoana deschisa, comunicativa, autonoma

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic si profesionist
Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu
Pachet salarial atractiv

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

IPSO SA, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault, Dacia si Nissan
Renault Trucks
Utilaje Agricole John Deere, Kuhn si Westfaliasurge
Mai mult de 560 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in servciul clientilor sai.