Tehnician reparatii GSM, Tablete, Smartphone, Laptop

Mobitel Servicii Telecom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contact direct cu clientii telefonic si front-office
- diagnosticarea dispozitivelor mobile si ofertarea preturilor catre clienti
- inregistarea telefoanelor in service atunci cand este cazul
- reparatii hardware la nivel de placa de baza
- rescriere software android, iOS, Windows Mobile etc., aplicatii etc.
- inlocuire display, carcase, diverse componente
- reconditionarea LCD-ului

CERINTE

- experienta in reparatia telefoanelor, smartphone, tablete, laptop
- experienta in reconditionarea LCD-urilor
- cunostinte minime Electronica Aplicata
- cunostinte PC, software telefoane mobile, word, excel.
- punctualitate, seriozitate, atentie de detalii
- sociabil, proactiv, harnic, ordonat, cu simtul raspunderii
- capacitate si dorinta de a invata lucruri noi

BENEFICII OFERITE

-salarizare negociabila in functie de nivelul de pregatire
-formare profesionala si training daca este cazul
-posibilitate de perfectionare la locul de munca.
-bonusuri pentru performanta
-contract de munca

Activam pe piata de reparatii telefoane mobile inca din anul 2000.
Avem in portofoliu nu numai persoane fizice dar si companii private sau de stat.
Reparam aproape orice dispozitiv mobil, folosim numai componente de calitate si punem accent pe calitatea serviciilor si satisfactia clientilor.