TEHNICIAN PSI

MERIDIAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste planul de aparare contra incendiilor;
Evalueaza riscurile de accidente si imbolnaviri profesionale si propune masuri de prevenire a riscurilor;
Controleaza toate locurile de munca in scopul respectarii normelor legale in domeniul PSI;
Asigura instruirea generala privind PSI a angajatilor;
Raspunde de activitatea Comitetului de Securitate si Sanatate in Munca.

CERINTE

Studii superioare tehnice;
Cuno¿tin¿e/cursuri de specialitate în domeniu - P.S.I;
Cunoa¿terea reglementarilor legislative în domeniu;
Abilita¿i de coordonare, organizare, flexibilitate;
Cuno¿tin¿e operare calculator;

BENEFICII OFERITE

Se ofera: pachet salarial motivant si posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni (str. Turnu Magurele nr. 58-60, Sector 4) si Militari (Bd. Iuliu Maniu nr.319-329, Sector 6) pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.