Tehnician proiectare drumuri/poduri

Search Corporation

Job expirat

RESPONSABILITATI

▪ Participa impreuna cu inginerul proiectant sau seful de proiect in functie de specialitate la:
− Redactarea planselor necesare in functie de faza de proiectare
− Stabilirea cantitatilor de lucrari
− Evaluarea lucrarilor
▪ Respectarea masurilor de protectia muncii
▪ Respectarea prevederilor manualului calitatii si al procedurilor in vigoare

CERINTE

• Persoane dinamice si responsabile, care sa cunoasca si sa inteleaga cerintele postului
• Studii medii
• Experienta intr-un post similar constituie avantaj
• MS Office, Software CAD – cel putin nivel mediu
• Limba engleza – nivel mediu

BENEFICII OFERITE

• posibilitati de dezvoltare profesionala si personala
• consolidarea carierei intr-o firma mare, de nivel international

Search Corporation este o firma romaneasca de engineering, de 17 ani lider pe piata serviciilor de proiectare, consultanta, planificare, managementul proiectelor de infrastructura rutiera si cercetare