Tehnician productie incaltaminte - diverse orase

EOSeuropa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinirea parametrilor stabiliti.
- Atingerea obiectivelor prin asigurarea eficientei tehnice si rezolvarii problemelor de productie.
- Activitatea se va desfasura intr-un singur oras din tara (nu Bucuresti).

CERINTE

- Experienta profesionala in productia de incaltaminte (proces productie, coordonare personal etc.).
- Studii tehnice, preferabil in domeniul incaltamintei.
- Persoana autonoma, problem-solving oriented.
- Capacitate analitica si tenacitate in atingerea obiectivelor personale si organizationale.
- Abilitate de a coordona personalul si de a dezvolta relatii optime de colaborare.
- Cunoasterea limbii italiane reprezinta un avantaj.
- Cunostinte de operare calculator.

BENEFICII OFERITE

- Retributie motivanta.
- Integrarea intr-un mediu de lucru profesionist si organizat prin asumarea de responsabilitati vaste si provocatoare.
- Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-o firma de nivel international.
- Locuinta de serviciu, eventual transport din/la localitatea de domiciliu.

Clientul nostru este o firma renumita de productie de incaltaminte de nivel international cu diverse locatii de productie in Romania.