Tehnician POS - Bucuresti

PRINTEC GROUP ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale postului sunt;
-efectuarea de servicii de instalare ,intretinere,si reparatii ,pentru echipamentele de tip Self -Service
-urmarirea si indeplinirea conditiilor contractuale
-realizaza verificarii periodice ale echipamentelor .

CERINTE

- studii medii specialitate(profil electric/electronic/telecomunica¿ii);
- cunostinte temeinice in domeniul electric/electronic;
- carnet de conducere auto – categoria B ;categoria A
- responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activitati;
- dorinta de a efectua munca de teren constand in deplasarea cu mopedul sau masina la sediul clientului , pentru instalare si mentenanta terminalelor de tip POS;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;
- programe de training;
- tichete de masa, bonusuri
- asigurare medicala .

Printec Romania face parte din grupul de firme Printec (www.printecgroup.com), care este prezent in 14 tari europene. Compania noastra furnizeaza solutii profesioniste legate de echipamente de tip Self-Service Terminals, tehnologii de card magnetic si smart, plati electronice, securizare de date, hardware si software specializat sau de uz general. Principalii clienti ai companiei sunt bancile comerciale, institutiile financiare nebancare dar si alte institutii din Romania; principalii parteneri reprezentati de catre Printec sunt NCR, VeriFone, Thales, Gemalto, Nortel Networks. Sediul principal este in Bucuresti, iar firma mai are 25 centre de service in Romania si unul in Chisinau.