Tehnician PIF (Punere in Functiune ) Sisteme Porti Antifurt

UTI RETAIL SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalare si service sisteme de porti antifurt/antiefractie
- participa la efectuarea probelor finale la punerea in functiune si la predarea lucrarilor catre beneficiari
- executarea la timp si de calitate a lucrarilor de service si la termenele contractuale prevazute in conditii de deplina siguranta
- instruire personal utilizator

CERINTE

- studii tehnice medii - minim(electrotehnice/electronica/ automatica)
- experienta in instalare si service porti antifurt - minim 1 an
- cunostinte operare PC - Microsoft Office (Word, Excel)
- cunostinte de baza despre sistemele de efractie,incendiu si control acces
- cunostinte de baza despre retele de date (cablu/fibra optica/radio)
- cunostinte de baza despre sisteme de actionari electrice (bariere, porti)
-cunostinte de baza despre sisteme de TVCI

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Tichete de masa, bonusuri in functie de performante, prima de concediu, asigurare medicala, decontare transport, participare la evenimente teambuilding
Mediu de lucru placut
Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale
Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante
Tratament corect si sanse egale

UTI RETAIL SOLUTIONS este o companie a grupului UTI specializata in furnizarea de echipamente si solutii pentru securitatea spatiilor comerciale si a fondului de marfa.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro