Tehnician / Operator mentenanta

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco angajeaza pentru unul din clientii sai, o companie multinationala in domeniul retail, tehnician/operator mentenanta.

Scoala cu profil tehnic – de preferat electrotehnica – sau alte calificari apropiate;
Experienta profesionala in repararea/ mentenanta aparatelor de aer conditionat, scari rulante, aparate de iluminat;
Carnet de conducere – candidatul trebuie sa posede masina personala si sa fie dispus sa o foloseasca in folosul firmei (cheltuielile vor fi asigurate de clientul nostru);
Cunostinte de limba germana (cel putin nivel mediu);
Cunostinte de operare PC;
Abilitati de comunicare si organizare, responsabilitate .

CERINTE

Suport tehnic oferit magazinului din Bucuresti (situate in cadrul mall-ului din Baneasa);
Asigurarea mentenantei si reparatiilor necesare in cadrul magazinului;
Organizarea deschiderii si inchiderii magazinului in cooperare cu superiorii;
Planificarea si coordonarea serviciilor de curatenie;
Realizarea reparatiilor minore urgente, iar pentru cele mai dificile gasirea unor persoane calificate;
Supervizarea costurilor/ auditul facturilor;
Oferirea de suport personalului de la vanzari in ceea ce priveste incarcarea - descarcarea marfurilor, pregatirea si transportul acestora.

BENEFICII OFERITE

Se ofera training profesional.

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane, avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii.
Misiunea sa este aceea de a asigura succesul profesional intr-o lume in continua schimbare.
Adecco ofera zilnic solutii flexibile si adaptate legislatiei in vigoare reusind, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 6.000 de noi locuri de munca, in doar 6 ani de la infiintare.