Tehnician mentenanta

SISTEC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura buna functionalitate a echipamentelor si utilajelor (sisteme automate de sortare carti si imprimante)
- Efectueaza operatiile de mentenanta preventiva conform planului de mentenanta
- Analizeaza cauzele disfunctionalitatilor aparute, remediaza problemele, asigura prevenirea reaparitiei acestora
- Constata si apreciaza situatia reala a componentelor si determina cauza uzurii acestora
- Analizeaza cauzele defectiunilor, stabileste tipul si modul de indepartare a deficientei si defectului, gaseste modalitati de prevenire ulterioara
- Identifica si rezolva problemele tehnice care apar in procesul muncii

CERINTE

- Studii tehnice (electro-mecanica) , minim liceu
- Minim 3 ani experienta in domeniu
- Cunostinte legate de partea de automatizari, partea electrica si partea mecanica
- Cunostinte despre intretinerea utilajelor
- Limba engleza - nivel mediu

HR Consultanta este o companie de resurse umane, proiectele desfasurate de noi cuprind actiuni de recrutare si selectie de personal, evaluare a performantelor, administrare dosare personal si salarizare, training.