Tehnician (mecanic) Atelier

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reparaţia , întreţinerea si mentenanta, in cadrul atelierului, a motoarelor Caterpillar şi Perkins şi a grupurilor electrogene Caterpillar şi Olympian
- Întocmirea de rapoarte de intervenţie după executarea fiecărei misiuni de lucru
- Realizarea raportărilor lunare pentru justificarea timpului de lucru
- Participarea la cursurile de specializare
- Participarea la reuniunile departamentului service

CERINTE

- Studii medii în domeniile electromecanică sau mecanică
- Experienţă de minim 1 an în domeniul mecanic (reparaţii motoare industriale)
- Experienţa în reparaţia de grupuri electrogene constituie un avantaj
- Cunoştinţe de bază în electrică
- Cunoştinţe soft diagnoză – reprezintă avantaj
- Cunoştinţe PC (Excel, Internet)
- Limba engleză - nivel mediu
- Permis de conducere – categoria B

Calităţi:

- Ascultare activă şi comunicare;
- Rigurozitate;
- Disponibilitate la deplasări şi lucru în condiţii dificile.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Cadru de lucru dinamic si profesionist;
- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu.

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.