Tehnician maseur - maseuza

Lucky Shape

Job expirat

RESPONSABILITATI

 efectuarea tratamentelor corporale specifice unui salon de remodelare: cavitatie si radiofrecventa, electrostimulare, ultrasunete corporale si faciale, masaj anticelulitic, masaj de relaxare, drenaj limfatic, impachetari corporale, etc… (se asigura training).
 realizarea evaluarilor/consultatiilor corporale si intocmirea fiselor de tratament ale clientelor;
 prezentarea ofertei de servicii si produse potentialelor cliente si celor existente, recomandarea tratamentului potrivit si efectuarea acestuia;
 prezentarea beneficiilor tratamentelor catre clientele salonului;
 intocmirea necesarului de consumabile;
 pastrarea locului de munca in conditii de igiena corespunzatoare (impreuna cu celelalte angajate).

CERINTE

Program de lucru (part time):
Luni - Vineri: 16:00 - 21:00
Sambata: 09:00 - 18:00

• punctualitate la locul de munca;
• experienta in domeniu minim 6 luni;
• atestat profesional sau cursuri in domeniu;
• absolventa kinetoterapie sau fiziokinetoterapie constituie un avantaj;
• persoana responsabila, agreabila, entuziasta, comunicativa si ordonata;
• spirit de echipa.

Salon de remodelare si intretinere corporala: www.luckyshape.ro