TEHNICIAN LOGISTICA

MIDOCAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preia si receptioneaza vehiculele sosite la dealer de la importator (destinate fie stocului,magazinelor de prezentare fie clientilor)
-verifica starea generala a autovehiculelor sosite ,urmarindu-se identificarea tuturor loviturilor, zgarieturilor,sparturilor,fisurilor etc.
-verifica configuratia vehiculului( concordanta cu comanda data de dealer)
-preda atelierului service si deschide comenzile de inspectie (verificare) de predare,semnaland eventualele defectiuni constatate
-urmareste remedierea defectiunilor si lipsurilor constatate

CERINTE

Studii liceale
Permis de conducere categoria B
Cunostinte operare calculator (word, Excel)

Infiintat in 1992 , MIDOCAR este unul dintre cei mai importanti dealeri Volkswagen si Audi din Romania.
Experienta dobandita in acest timp - fiind primul dealer Volkswagen din Romania - garanteaza calitatea tuturor serviciilor pe care le oferim:
-consultanta in alegerea celor mai potrivite autoturisme,
-propuneri avantajoase de finantare,
-service complet pentru intreaga gama de autoturisme Volkswagen si Audi
-piese de schimb din stoc sau la comanda