TEHNICIAN LABORATOR CHIMIE ANALITICA

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 17,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Pregatire instrumente de analiza;
- Preparare solutii;
- Efectuarea de cantariri;
- Pipetari;
- Evaporari;
- Centrifugari.

CERINTE

- Absolvent studii medii sau superioare de specialitate;
- Experienta minima pe o pozitie similara;
- Cunostinte PC – Word, Excel.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, atenta la detalii, cu implicare si simt de raspundere, calma, indemanatica.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este cuprins intre 1200-1750 RON.
Exista posibilitati REALE de promovare.
Programul de lucru este in ture de L-V, de la 8.00-16.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00.
Perioada de proba este de o luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE care are ca obiect de activitate cercetarea, dezvoltarea in domeniul farmaceutic.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 5.