TEHNICIAN IT / Operator service REUMPLERE CARTUSE CERNEALA SI TONER

SC CONCEPT AVANGARDIST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Diagnosticare si rezolvare probleme de service;
Asigura service echipamentelor de tipul: imprimate, scannere, fax-uri, copiatoare;
Reincarcare cartuse laser si inkjet.

CERINTE

•Absolvent studii medii / superioare/ scoala profesionala tehnica;
•Experienta profesionala de minim 1 an in domeniu, pe un post similar (instalare, configurare, diagnosticare, reparare PC-uri si imprimante, copiatoare, fax-uri, scannere, reumplere cartuse cerneala si toner);
•Cunostinte operare PC (MS Office);
•Permis auto (B).
*Punctualitate, responsabilitate, lucrul in echipa.

BENEFICII OFERITE

se discuta la interviul final

DESCRIEREA FIRMEI

Bine ai venit in lumea ConceptA !
O lume ce te va surprinde cu proiecte inovative pentru un ambient confortabil si relaxat, de un minimalism asumat, ce exploreaza si interpreteaza stilul in moduri diferite si descopera frumusetea prin intermediul functionalitatii.