TEHNICIAN IT Cablari Structurate

World Conecting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrari de cablare instalatii de curenti slabi date/voce.

Instalare echipamente electronice de securitate si telecomunicatii, programare si punere in functiune, lucru cu echipamente electronice, cablare si materiale cablaj:

- instalare, configurare, intretinere centrale telefonice;
- instalare, configurare, intretinere retele de calculatoare;

CERINTE

- Candidatul trebuie sa fie familiarizat cu instalarea sistemelor de comunicatii date/voce si securitate, responsabil in legatura cu munca prestata, fara antecedente penale, dispus pentru munca pe teren, serios, ambitios, loial.
- Permis de conducere auto min 2 ani experienta.
- Ambitie, orientarea spre rezultate imediate (transpuse inclusiv in plan financiar) si capacitate de automotivare;
- Gandire logica, structurata, memorie peste medie, usurinta in a invata noi cunostinte de factura tehnica;
- Atitudine proactiva si pozitiva;
- Cunoasterera limbii engleze este un avantaj;
- Cunostinte despre retele, periferice, calculatoare, Microsoft, Linux etc;
- Minim 2 ani experienta;
- Domiciliul stabil in orasul Bucuresti.

DESCRIEREA FIRMEI

Telecomunicatii ,
Internet
Telefonie Fixa ,
Telefonie Internationala