Tehnician IT

Concret Global Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluare telefonica a comenzii venita de la client;
- Executa operatiuni de instalare, diagnosticare, reparatie, configurare hardware si software pentru echipamente precum: calculatoare desktop, laptop, echipamente de retea etc. la domiciliul clientului in Bucuresti.

CERINTE

1. Liceu cu profil tehnic - electronica sau informatica - absolvit cu diploma
2. Experienta 2 - 3 ani in domeniul reparatii calculatoare desktop hardware si software ( diagnosticare, reparatie)
3. Experienta 2 - 3 ani in reparatii laptopuri hardware si software ( diagnosticare, curatare laptop, inlocuire componente)
4. Avantaj 1 an in retele de calculatoare ( instalare si configurare echipamente de retea)

BENEFICII OFERITE

a. Plata se face pe baza de comision din incasari
b. Contract de munca
c. Comision atractiv
d. Mediu de lucru profesional

DESCRIEREA FIRMEI

Service Calculatoare, Web Design si servicii SEO