TEHNICIAN IT

PET PRODUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea asistentei necesare in utilizarea produselor software WINMENTOR;
Instalare sisteme de operare
Asamblare, configurare, testare hard si soft a PC-urilor
Asigurarea instalarilor, programari, instruiri despre utilizare, interventii tehnice la diverse aparate si sisteme cum ar fi: case de marcat, imprimante, cantare, cititoare coduri de bare, calculatoare, softuri.
Dezvoltarea de instrumente de testare si depanare pentru aplicatiile existente
Gestionarea eficienta a bugetului, stocurilor si a celorlate resurse furnizate de companie.

CERINTE

Cunostinte solide WINMENTOR
Cunostinte hardware PC, software, retelistica;
Cunostinte tehnice si experienta in IT
Permis de conducere
Orientare spre rezultat, eficienta in utilizarea resurselor
Adaptabil si inventiv in gasirea de solutii

Constituie avantaj:
- absolventi Contabilitate si Informatica de Gestiune;
- experienta utilizare sisteme de operare Windows;
- cunostinte baze de date.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea realizarii unei cariere profesionale, pachet salarial atractiv, sansa de a lucra in cadrul unei echipe de profesionisti.

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

PET PRODUCT SRL este una dintre cele mai mari companii importatoare si distribuitoare de produse destinate animalelor de companie: hrana si accesorii pentru animalele de companie.

Cu un numar de peste 200 angajati compania raspunde solicitarilor clientilor prin gama diversificata de produse, preturi atractive, profesionalism si solicitudine in servirea clientilor.