Tehnician IT

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intervine la solicitarea clientilor departamentului IT pentru remedierea incidenteleor aparute in functionarea echipamentelor IT;
- se deplaseaza la clienti departamentului cu mijloace proprii sau puse la dispozitie de departament;
- suplieste activitatea de administrare a retelei de calculatoare din firma;
- ia toate masurile preventive care se impun pentru evitarea sidfunctionalitatii echipamentelor aflate in urmarirea departamentului IT;

CERINTE

- studii medii de profil;
- persoana deschisa, dinamica, pasionata de PC;
- cunostinte de baza PC;
- carnet de conducere, cat B;
- dorinta si disponibilitate de a invata lucruri noi;
- engleza: nivel mediu;
- avantaj: minim un ande experienta pe o pozitie similara.

BENEFICII OFERITE

- pachet saarial motivant (cu posibilitati de crestere);
- bonuri de masa, telefon, calculator(in interes de serviciu).

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de resurse umane