Tehnician IT

General Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa angajam cu contract de munca pe durata nedeterminata Tehnicieni IT pentru administrarea si intretinerea retelelor de calculatoare si telefonie. Se cer cunostinte relevante hardware si software, permis de conducere categoria B, seriozitate, spirit de echipa, abilitati de comunicare, prezenta agreabila.

CERINTE

Programul de lucru este de luni pana vineri de la 8:30 la 18:00. Se oferta salariu negociabil si crescator in functie de randamentul la locul de munca, autoturism de serviciu, telefon de serviciu, bonuri de masa, concediu de odihna 21 de zile si un stil de munca atractiv. NU pot fi angajati studenti si nici persoane care cauta posturi sezoniere su part-time.

General Group are ca activitate principala instalarea, administrarea si intretinerea retelelor de calculatoare si telefonie pentru birouri sau cu destinatie industriala. Comapnia importa si distribuie in Romania o gama larga de produse IT, echipamente, servere, statii de lucru, imprimante, cabluri si elemente pasive de retea.