Tehnician IT

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinere retea, la parametrii optimi.
Activitati:
- asigura accesarea facila a echipamentelor;
- intretinere retea dpdv hardware;
- instalare si configurare soft, sisteme de operare;
- helpdesk pt utilizatori;
- inventariere hard & soft a echipamentelor, respectiv a licentelor;
- asigura supravegherea si controlul retelei;
- asigura securitatea permanenta a retelei si deblocarea imediata in caz de blocaje.

CERINTE

- cunostinte de instalare, configurare si diagnosticare hard;
- cunostinte de instalare si configurare soft;
- cunostinte de intretinere hard retea;
- sa doreasca sa lucreze intr-un mediu profesionist si dinamic;
- disponibilitate la program prelungit;
- rezistenta mare la stres.

BENEFICII OFERITE

- salariul oferit: in conformitate cu oferta in domeniu;
- mediu de lucru stimulativ;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR DE PAPETARIE SI BIROTICA