TEHNICIAN IT

PET PRODUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea asistentei necesare in utilizarea produselor software WINMENTOR;
- Instalare sisteme de operare
- Asamblare, configurare, testare hard si soft a PC-urilor
- Asigurarea instalarilor, programari, instruiri despre utilizare, interventii tehnice la diverse aparate si sisteme cum ar fi: case de marcat, imprimante, cantare, cititoare coduri de bare, calculatoare, softuri.
- Dezvoltarea de instrumente de testare si depanare pentru aplicatiile existente
- Gestionarea eficienta a bugetului, stocurilor si a celorlate resurse furnizate de companie.

CERINTE

- Cunostinte solide WINMENTOR
- Cunostinte hardware PC, software, retelistica;
- Cunostinte tehnice si experienta in IT
- Permis de conducere
- Orientare spre rezultat, eficienta in utilizarea resurselor
- Adaptabil si inventiv in gasirea de solutii

Constituie avantaj:
- absolventi Contabilitate si Informatica de Gestiune;
- experienta utilizare sisteme de operare Windows;
- cunostinte baze de date.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea realizarii unei cariere profesionale, pachet salarial atractiv, sansa de a lucra in cadrul unei echipe de profesionisti.

PET PRODUCT SRL (ANIMAX) este o companie localizata in Bucuresti si este una dintre cele mai mari companii importatoare si distribuitoare de produse destinate animalelor de companie: hrana si accesorii pentru animalele de companie.

Firma noastra are puncte de lucru in 5 orase ale tarii si un personal de peste 150 angajati.
Structura companiei, flexibilitatea si diversificarea produselor si serviciilor noastre, permite adaptarea continua la schimbarile si cererile pietei din Romania.

Atat furnizorii cat si clientii nostri au avut ocazia de a se convinge de seriozitatea si calitatea produselor noastre. In cadrul companiei PET PRODUCT SRL desfasuram activitati specifice de instruire si formare profesionala.

Noi urmarim satisfacerea clientilor nostri la un nivel inalt, prin oferirea celor mai bune combinatii de pret si calitate a produselor si serviciilor cerute de clienti.

Atuurile noastre sunt: gama diverisifcata de produse, preturi atractive, produse calitative, profesionalism si solicitudine in servirea clientilor.