Tehnician Intretinere

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil cu supervizarea lucrarilor de executie pe santier, conform programului de lucru al santierului
- Colaborarea cu arhitectii si constructorul pentru realizarea proiectului
- Supervizarea proiectului
- Participarea la sedinte operative pt asigurarea standardelor de calitate ale constructiei
- Cooperarea cu autoritatile pentru obtinerea autorizatiilor si avizelor necesare constructiei
- Asigurarea suportului la obtinerea autorizatiilor de functionare
- Supervizarea mentenantei in magazinele existente si a reparatiilor necesare
- Intocmirea de rapoarte privind stadiul executiei lucrarii
- Asigurarea suportului tehnic in timpul procesului de preluare a cladirii de la constructor (take over)

CERINTE

- Studii superioare (Inginerie)
- Calificare in unul din urmatoarele domenii: constructii, mecanica, electro-mecanica, electrica sau adiacente
- Minim 3 ani experienta (pe parte de mentenanta, sisteme de aer, constructii, instalatii electrice de joasa tensiune)
- Cunostinte PC (MS Office, Autocad reprezinta un avantaj)
- Cunostinte limba engleza
- Permis de conducere
- Flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail.

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.
Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul din liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.
Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.
Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.