TEHNICIAN INTERVENTII REVIZII AUTO OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!
*Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

- Preluarea comenzii (reclamatiei) de interventie;
- Se deplaseaza la locatie cu autovehiculul si echipamentele societatii;
- Determina si eventual remediaza defectiunea/revizia;
- Intocmeste procedura de reclamatie in garantie sau devizul de reparatii;
- Asigura preluarea acceptului clientului;
- Preda documentatia serviciului de facturare;
- Disponibil deplasarilor in tara aproximativ jumatate din timpul de lucru.

CERINTE

- Pregatire profesionala: studii medii/superioare tehnice.
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office
- Carnet de conducere categoria B avantaj categoria C;
- Avantaj experienta pe un post similar (mecanica auto).
Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, foarte ordonat si organizat, sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si relationare, rezistent la stres, muncitor si onest, cu initiativa, implicat in ceea ce intreprinde, spirit tehnic, calm, diplomat.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET oferit este cuprins intre 1200-1400 RON + bonuri de masa in perioada de proba, ulterior salariul fix NET este situat intre 1400-1600 RON + bonuri de masa.
- Se adauga comision in functie de competentele avute pe post precum si de rezultatele inregistrate in activitatea depusa. Salariul MEDIU NET LUNAR 2500 - 3000 RON.
- Auto pentru deplasari, telefon, cazare, diurna, masa, asigurare medicala.
- Program de lucru L-V, 8.30-17.00.
- Perioada de proba este de 1luna
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Clientul nostru are ca obiect de activitate IMPORT SI COMERCIALIZARE AUTOVEHICULE SI PIESE DE SCHIMB.