TEHNICIAN INTERVENTII REVIZII AUTO

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
- Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Preluarea comenzii (reclamatiei) de interventie;
- Deplasarea la locatia interventiei cu autovehiculul si echipamentele societatii;
- Determina si eventual remediaza defectiunea/revizia;
- Intocmeste procedura de reclamatie in garantie sau intocmeste devizul de reparatii;
- Asigura preluarea acceptului clientului;
- Preda documentatia serviciului de facturare;
- Disponibil deplasarilor in tara aproximativ 50% din timpul de lucru.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii medii sau superioare tehnice(Auto, TCM, Mecanica Utilaje Terasiere etc.)
- Experienta minima in activitate mecanica auto;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office
- Carnet de conducere categoria B, avantaj categoria C;

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, foarte ordonat si organizat, sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si relationare, rezistent la stres, muncitor si onest, cu initiativa, implicat in ceea ce intreprinde, spirit tehnic, calm, diplomat, disponibil deplasarilor in tara.

BENEFICII OFERITE

- Salariul mediu NET lunar este cuprins intre 2500-3000 RON, format din 1400-1600 RON parte fixa plus comision in functie de rezultatele inregistrate in activitatea depusa. In perioada de proba salariul fix este de 1400 RON.
- Se ofera auto pentru deplasari, telefon, bonuri de masa, cazare, diurna, decontari, asigurare medicala.
- Program de lucru L-V, 8.30-17.00.
- Exista posibilitati de promovare ca Sef Serviciu Revizii.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

Clientul nostru are ca obiect de activitate IMPORT SI COMERCIALIZARE AUTOVEHICULE SI PIESE DE SCHIMB.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 6.