TEHNICIAN INTERVENTII RETEA (Cod 007)

InfoGATE Telecom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Diagnosticheaza si remediaza problemele tehnice aparute la infrastructura retelei;
- Ofera suport tehnic la domiciliul abonatilor C-ZONE;
ZONA DE LUCRU: CRANGASI, SECT. 6

CERINTE

- Cunostinte depanare hardware si software;
- Cunoasterea protocoalelor TCP/IP si Ethernet;
- Posesor carnet conducere cat. B - reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix plus ore suplimentare platite;
- Posibilitati de avansare.

Asteptam CV-ul tau si pe adresa de mail jobs@infogate.ro, mentionand la subiect : Cod 007 - TEHNICIAN INTERVENTII RETEA

DESCRIEREA FIRMEI

www.czone.ro

C-ZONE, serviciul de internet InfoGATE Telecom, este liderul serviciilor de internet pentru persoane fizice din Bucuresti, avand un numar de peste 15.000 de abonati.

Daca vrei sa ai o cariera de succes alaturi de \"Cea mai mare retea de FUN si INTERNET din Romania\", acum poti sa o faci!