Tehnician instalator sisteme de securitate

VECTOR SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea cablarilor si a conexiunilor necesare, conform proiectelor;
Instalare si punere in functiune echipamente electronice de securitate;
Intretinerea echipamentelor instalate.

CERINTE

Permis conducere cat.B
Studii medii sau superioare de profil (electronica, electrotehnica)
Cunostinte in domeniul lucrarilor de instalatii si montaj pentru sisteme de alarma si sisteme antiincendiu, supraveghere video;
Abilitati tehnice;
Capacitate de invatare, de lucru si de organizare eficienta a timpului;
Seriozitate, dinamism, promtitudine, punctualitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Bonusuri in functie de volumul si calitatea activitatilor desfasurate;
Posibilitatea de promovare in cadrul firmei in functie de abilitati si rezultate.

VECTOR SYSTEMS SRL, societate cu capital integral privat, are ca principal obiect de activitate proiectarea, executarea si punerea in functiune pentru sisteme de securitate si automatizari.