Tehnician Instalatii Mecanice - HVAC si Sanitare (activitate de santier)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala specializata pe executie lucrari de instalatii pentru retaileri mari si cladiri de birouri.

Responsabilitati:
Este responsabil cu achizitia, gestiunea materialelor si cu aprovizionarea santierului;
Relationeaza cu furnizorii si cu subcontractorii;
Se asigura de bunul mers al lucrarilor pe santier;
Se implica in activitati diverse pe santier;
Este subordonat Project Managerului.

CERINTE

Studii tehnice medii in domeniu;
Experienta in lucrari de santier, pe zona instalatiilor mecanice, preferabil in cel putin o companie de profil, care a executat proiecte tip sedii de birouri, Mall-uri sau Hipermarket-uri;
Experienta in achizitii de materiale necesare pe santier;
Cunoştinţe de operare PC (MS Office);
Disponibilitate la deplasari;
Carnet auto ctg B;
Engleza la nivel medu-bun.

BENEFICII OFERITE

Salariu 500 euro net;
Mediu de lucru competitiv si profesionist;
Posibilitate de dezvoltare profesionala si salariala in functie de realizari.
Lgistica oferita de firma.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.