Tehnician instalatii gaze

SC DANIRO PRO INSTAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana cu experienta in domeniul instalatiilor de gaze natural departamentul de executie. Coordoneaza, monitorizeaza si verifica activitatea echipelor din subordine pe diverse lucrari. Organizeaza si supervizeaza activitatea de executie, la nevoie chiar participa la activitate. Stabileste necesarul de materiale pentru realizarea instalatiilor de utilizare. Elaboreaza documente tehnice pentru ofertarea lucrarilor, efectueaza receptii de lucrari. Munca depusa trebuie sa fie cu rigoare, simt organizatoric, spirit de initiativa si de echipa.

CERINTE

Experienta in instalatii gaze
Tehnician autorizat grad II D sau grad III D
Studii medii
Cunostinte PC
Bun organizator
Abilitati de comunicare in relatia cu beneficiarii
Sa detina permis de conducere categoria B
Capacitate de invatare si adaptare rapida, abilitati de analiza/ sinteza si comunicare orientat catre rezultat

Oferim servicii in domeniul instalatiilor de gaz, termice si sanitare