TEHNICIAN INSTALATII CURENTI SLABI

NEOTRONIX MANAGEMENT TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

deplasare la sediul clientilor pentru punerea in functiune a sistemelor de curenti slabi;
- instruirea utilizatorilor in momentul predarii lucrarilor asupra intretinerii sistemului;
- completarea documentatiei de predare-primire a lucrarilor efectuate;
- asigurarea receptiei lucrarilor conform procedurilor firmei;
- asigurarea mentenantei si service-ului pentru sistemele tehnice de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu;
- asigurarea mentenantei si service-ului pentru sistemele tehnice de detectie si alarmare la efractie si control al accesului;
- asigurarea service-ului conform reviziilor planificate;
- gestionarea corecta a materialelor si resurselor alocate;
- asigura desfasurarea activitatilor conform planificarilor si termenelor contractuale;

CERINTE

- studii medii/superioare;
- bune abilitati tehnice;
- experienta profesionala pe un post similar minim 2 ani;
- experienta in instalarea/programarea sistemelor de control acces, TVCI, semnalizare incendii, detectie monoxid de carbon, avertizare efractie, CATV, etc.
- experienta pentru lucrari de instalatii incendiu de complexitate medie si mare;
- cunostinte PC si IT;
- carnet de conducere categoria B;
- persoana energica, gandire pozitiva, caracterizata de amabilitate si eficienta;
- abilitati de comunicare, prezentare, relationare;
- spirit de initiativa, orientare spre rezultat;
- puternica orientare pro-client;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Training si certificari de specialitate;
- Mediu de lucru stimulant si posibilitatea dezvoltarii profesionale.

Cu o experienta de peste 20 de ani in domeniu si avand la baza un actionariat 100% romanesc, Compania Neotronix se pozitioneaza printre jucatorii de top in domeniul curentilor slabi si medii precum si al controlului centralizat al cladirilor (BMS), fiind printre putinii integratori ce pot oferi o gama completa de servicii.