TEHNICIAN INSTALATII

B&B EXPERT COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿Culege, prelucreaza si transmite sefului direct informatii relevante despre piata de profil (produse, piete, servicii, cerere);
¿Participa la realizarea ofertelor tehnice si financiare conform instructiunilor transmise de catre seful direct;
¿Participa la intocmeirea proiectul tehnic de executie a lucrarilor de instalatii,conform instructiunilor transmise de catre seful direct;
¿Urmareste realizarea lucrarilor conform graficului;
¿Asigura realizarea controlului de calitate si punerea in functiune a echipamentului instalat conform instructiunilor tehnice;
¿Supervizeaza direct anumite etape ale lucrarilor de instalare a echipamentelor;
¿Raporteaza problemele intervenite care depasesc limitele sale de competenta;
¿Respecta normele de protectia muncii, instructiunile de lucru si regulamentul de ordine interioara.

CERINTE

¿Studii medii tehnice si/sau studii postliceale de profil;
¿Experienta in domeniul instalatiilor de minim 3ani;
¿Disponibilitate pentru deplasari frecvente;
¿Capacitatea de a lucra in conditii de stress;
¿Cunostinte de limba engleza si/sau germana.

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu, telefon mobil
Sporuri pentru program prelungit sau lucru in zilele de odihna

IMTECH ROMANIA - face parte din concernul IMTECH GERMANIA, care are peste 10.000 de angajati in Europa. Profilul firmei - coordonarea si executarea de lucrari privind proiectarea si echiparea tehnica a cladirilor industriale si civile cu instalatii de caldura/frig, climatizare, alimentare cu apa, gaz, electro, comunicatii, automatizari.
De asemenea firma se ocupa de rezolvarea problemelor privind economia energiei si protectia mediului.